Projektová dokumentace

Projektovou dokumentaci realizujeme pro všechny typy budov – rodinné domy, bytové domy, komerční stavby, průmyslové objekty i stavby občanské vybavenosti. Klienty provádíme jednotlivými fázemi přípravy stavby – od počáteční architektonické studie až po projekt pro realizaci stavby. Projektová dokumentace obsahuje všechny potřebné části – projekty zdravotní techniky (voda, kanalizace, plyn), ústřední vytápění, projekt elektroinstalace, projekt vzduchotechniky, měření a regulace. Spolupracujeme s kvalifikovanými odborníky jednotlivých profesí.

Zpracování projektové dokumentace v naší společnosti zahrnuje:

  • studie
  • projekty pro územní řízení
  • projekty pro stavební povolení
  • zadávací dokumentaci
  • projekt pro realizaci stavby.

Součástí hotové projektové dokumentace jsou pokaždé všechny důležité komponenty, jako jsou projekty zdravotní techniky (voda, kanalizace, plyn), ústřední vytápění, projekt elektroinstalace, projekt vzduchotechniky, měření a regulace.

V případě potřeby spolupracujeme během vytváření projektové dokumentace také s kvalifikovanými odborníky na jednotlivé obory.

Průkazy energetické náročnosti budov

Kromě projektové dokumentace pro Váš dům nebo komerční projekt zajišťujeme také zpracování průkazů energetické náročnosti budov. Účelem tzv. energetických štítků je podat přehlednou, jasnou informaci o spotřebě energie pro konkrétní stavby a usnadnit tak orientaci případným kupcům stavby i dalším zainteresovaným stranám.

Průkaz energetické náročnosti budovy (zkráceně PENB) je zapotřebí při prodeji nebo pronájmu domu nebo bytu, stavbě novostaveb a dalším.

Hotový energetický štítek má platnost 10 let.

Své služby realizujeme pro klienty ze širokého okolí Pardubic a Chrudimi (Chrast, Chrudim, Skuteč, Hlinsko, Slatiňany, Hrochův Týnec, Luže, Pardubice a další).